en
  • Jack White, 6-10.10.2018, Gdynia/Poznań/Warszawa/Kraków

Pytania i odpowiedzi

1.Ile muszę mieć lat, żeby wejść na ten koncert?

·         Osoby małoletnie, które nie ukończyły 15 roku życia, urodzone po 6, 7, 9 lub 10 października 2003 r.( w zależności od daty koncertu) mogą uczestniczyć w nim wyłącznie pod opieką osoby, która ukończyła 18 lat.

·         Osoby małoletnie, które ukończyły 15 lat, urodzone najpóźniej 6, 7, 9 lub 10 października 2003 r.( w zależności od daty koncertu)mogą uczestniczyć w nim samodzielnie, pod warunkiem okazania przy wejściu na koncert dokumentu potwierdzającego wiek.

·         1 osoba dorosła może sprawować opiekę nad maksymalnie 5 osobami małoletnimi.

·         Opiekun dziecka urodzonego po 6, 7, 9 lub 10 października 2003 r.( w zależności od daty koncertu) musi posiadać bilet na miejsce w tym samym sektorze, w którym znajduje się dziecko. Dotyczy to płyty, oraz trybun.

2. W jaki sposób mogę zakupić bilet?

Przedsprzedaż dla osób zapisanych do Newslettera ALTERKLUB (www.alterklub.pl) wystartuje 24 maja o godz. 10:00. Subskrybenci otrzymają na swój adres e-mail specjalny link, który pozwoli im zakupić bilet w ekskluzywnej przedsprzedaży. Sprzedaż ogólnodostępna wystartuje 25 maja o godz. 10:00 wyłącznie za pośrednictwem strony www.alterart.pl

NIE DAJ SIĘ OSZUKAĆ!!! Bilety zakupione w innych źródłach niż wymienione powyżej nie gwarantują właściwej ceny biletu oraz że wejdziesz na koncert bez problemu. Odradzamy dokonywanie jakichkolwiek zakupów poprzez serwisy społecznościowe, portale aukcyjne oraz serwisy zajmujące się odsprzedażą biletów.

3. Czy jest możliwość wcześniejszej rezerwacji biletów na ten koncert? 

Nie ma takiej możliwości.

4. Czy bilety będą udostępniane do sprzedaży w kilku pulach? 

Bilety będą sprzedawane w przedsprzedaży (24.05) oraz w ogólnodostępnej sprzedaży (25.05).

5. Czy będą dostępne bilety typu VIP?

Nie. Na to wydarzenie nie jest prowadzona sprzedaż biletów VIP.

6. Czy wszystkie miejsca są numerowane?

Miejsca na trybunach będą siedzące i numerowane. Miejsca na płycie to miejsca stojące, nienumerowane.

7. Czy jeśli przyjdę wcześniej, to będę mógł zająć najlepsze miejsce?

Wszystko zależy od tego czy uczestnik posiada bilet na trybuny czy na płytę. Uczestnik z biletem na trybuny niezależnie od tego, o której godzinie pojawi się w hali, będzie mógł zająć wyłącznie numerowane miejsce wskazane na bilecie. Uczestnik posiadający bilet na płytę, będzie mógł zająć miejsce zgodnie z kolejnością przybycia.

8. Ile biletów maksymalnie można kupić w jednej transakcji?

W jednej transakcji można kupić maksymalnie cztery bilety.

9. Jak wygląda procedura zakupu biletów dla osób z niepełnosprawnościami? 

Bilety dla osób niepełnosprawnych, poruszających się na wózkach inwalidzkich nie będą dostępne w regularnej sprzedaży. Aby nabyć ten bilet prosimy o wysłanie maila na adres niepelnosprawni@ebilet.pl. Bilety dla osób z niepełnosprawnościami poruszające się na wózkach inwalidzkich będą dostępne w najniższej kategorii cenowej. Należy przedstawić zaświadczenie o niepełnosprawności. Opiekunowie osób niepełnosprawnych również muszą posiadać ważny bilet wstępu – mogą zakupić bilet w tym samym sektorze w tej samej cenie.

10. Z kim się mogę skontaktować, jeśli mam kłopot z zakupem biletu? 

Nasza infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 - 18:00 oraz w soboty w godzinach 10:00-15:00 (+48 22 122 80 99).

11. Czy w sprzedaży będą dostępne bilety kartonikowe?

Tak, za pośrednictwem eBilet będzie można zamówić bilety kartonikowe.

12. W jaki sposób mogę zapisać się do newslettera ALTERKLUBu?

Aby zapisać się do newslettera ALTERKLUBu, należy zarejestrować się na stronie www.alterklub.pl. Newsletter ALTERARTSHOW jest zupełnie innym newsletterem, który informuje o wydarzeniach głównie z dziedziny family entertainment.

13. Czy na teren koncertu mogę wnieść aparat fotograficzny?

UWAGA! Podczas koncertu obowiązuje zakaz używania telefonów komórkowych oraz wszelkich urządzeń z funkcją rejestrowania audio lub wideo oraz robiących zdjęcia. Jesteśmy przekonani że skorzystacie na oderwaniu się na krótką chwilę od swoich gadżetów na krótką chwilę i doświadczeniu muzyki. Po przybyciu na miejsce koncertu, wszelkie telefony oraz pozostałe urządzenia robiące zdjęcia i rejestrujące wideo zostaną zabezpieczone w specjalnym futerale Yondr, który zostanie otwarty dopiero po zakończeniu koncertu. Telefon zabezpieczony w futerale Yondr będzie cały czas przy tobie. W każdej chwili będziesz mógł otworzyć swój futerał w specjalnej strefie Yondr Phone Zone znajdującej się w lobby lub kuluarach miejsca koncertu. Nasz oficjalny fotograf będzie zamieszczał zdjęcia oraz wideo po każdym koncercie z trasy na stronie http://jackwhiteiii.com/ oraz na nowym koncie instagramowym Jack White Live (@officialjackwhitelive). Repostujcie zdjęcia i filmiki do woli i czerpcie przyjemność z całkowicie wolnego od telefonów, w 100% osobistego doświadczenia.

14. Mój bilet na koncert znajduje się w moim telefonie, muszę umieścić telefon w futerale Yondr?

Koncerty Jacka White’a są objęte całkowitym zakazem używania telefonów komórkowych. Wszystkie telefony, także te w których macie Państwo bilet na koncert zostaną zabezpieczone w specjalnych futerałach. W związku z tym prosimy o przybycie na koncert z wydrukowanymi biletami. Ułatwi to pracę służbom informacyjnym przy kierowaniu publiczności na wykupione miejsca.  

wszystkie wydarzenia
Patronat medialny